Odrobina magii w życiu codziennym

Magia większości osób kojarzy się z wróżkami, czarnym kotem i szklaną kulą. Nic bardziej mylnego. Jest to również biała magia, numerologia czy runy. Warto bliżej przyjrzeć się tego typu zagadnieniom, aby móc lepiej je zrozumieć.

Biała magia jest bardzo popularna i powszechna, nawet jeżeli nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż często z niej korzystamy na własny użytek. Możemy ją określić mianem wszelkich czynności, które mają nam zapewnić powodzenie w przyszłości. Przykładowo może to być wiązanie czerwonej wstążki przy wózku dziecka, aby nikt go nie zauroczył lub łapanie się za guzik na widok kominiarza. Zatem jak widać na przykładzie biała magia to w gruncie rzeczy z pozoru nic nieznaczące zachowania, jednakże wierzymy, iż zapewnią nam szczęście. Warto podkreślić, iż opiera się ona na czynnościach, które w żaden sposób nie wpływają na inne osoby. Zatem wymuszanie zachowań czy uczuć za pomocą uroków to nie jest biała magia.

Numerologia jest bardzo popularną metodą magiczną w dzisiejszych czasach.

Opisuje ona przy użyciu powiązań numerycznych różnorodne zależności. Każdego człowieka możemy określić na postawie jego imienia, nazwiska czy też daty urodzenia. Numerologia bardzo często służy również jako narzędzie do wyznaczania pomyślnych dat zaślubin, założenia firmy, wyboru nazwy przedsiębiorstwa czy imienia dla dziecka. Chcąc uzyskać poradę numerologiczną możemy zwrócić się do wróżbitów za pośrednictwem telefonu, Internetu lub osobiście. Numerologia jest coraz popularniejsza i korzysta z niej spore grono osób.

Runy jest to jeden z najstarszych alfabetów na świecie.

Każdy z znak runiczny ma dużą moc i możność oddziaływania na rzeczywistość. Runy odpowiadają wprost na zadane pytanie, dlatego też mają dużą skuteczność i są chętnie wykorzystywane do wróżenia. Za ich pomocą można nałożyć zaklęcia ochraniające domostwo lub rodzinę. Runy służą również do odczytywania przyszłości. Cechują się bardzo dużą skutecznością oraz mocą, bardziej zaawansowani wróżbici sami wykonują swoje alfabety runiczne. Jest to bardzo interesująca metoda wróżenia, która po dziś dzień budzi wiele kontrowersji oraz zaciekawienia.